DE CE SA NU APELATI LA SERVICII DE INTERMEDIERE!

DE CE SA NU APELATI LA INTERMEDIARI? 1.Costuri mai mari-Firma intermediara percepe un comision ,ceea ce face ca pretul final sa fie mai mare fata de un detectiv direct angajat. . 2.Lipsa controlului direct asupra investigatiei-Clientul nu are o relatie directa cu detectivul care conduce investigatia,ceea ce duce la probleme de comunicare si intarziere in […]